Multistudio Piotr Znamirowski

info@autowraki.pl
Ustrzycka 9a 35-504 Rzeszów woj. podkarpackie
8132822950
reklama

Wrak Race

Auto wraki? Pojazdy stare, zdezelowane, przeznaczone na złom - tak ale dopiero po wyścigu.

Co należy zrobić aby wziąć udział w wyścigach auto wraków - Wrak Race? Nic łatwiejszego, znajdź wrak najlepiej poprzez stronę AutoWraki.pl, gdzie są pojazdy które nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa w swoim samochodowym życiu, jednak ich stan techniczny i wizualny świadczy o tym że wiele już przeszły. Czekają jednak aby ktoś wykrzesał z nich jeszcze moc i postawił na koła.

Potem poświęć nieco czasu na przygotowanie maszyny do wyścigu Wrak Race, zrób to, czego nie zrobiłbyś nigdy w samochodzie z salonu. Inwencja jest po twojej stronie zarówno w kwestiach mechanicznych jak i walorach estetycznych pojazdu. Samochód przeznaczony do wyścigów może nie posiadać OC, czy też innych ubezpieczeń, ponieważ impreza odbywa się na obszarze zamkniętym. Zgłoszenie swojego udziału w imprezie, prawo jazdy i start. Pozostaje już tylko świetna zabawa i dużo adrenaliny w trakcie rywalizacji, a do tego kurz, błoto, zgrzyt blach, zapach palonych gum i szczęk bitych szyb. Tu nikt nie będzie zwracał uwagi na porysowany lakier, uszkodzony zderzak czy też brak lusterka, zbita lampa to nic takiego. Na torze nie obowiązują ogólnie przyjęte zasady ruchu drogowego, można się rozpychać, uderzać w inne wraki biorące udział w wyścigu, ważne aby w dobrej kondycji technicznej wrak przekroczył linię mety uzyskując jak najlepszy wynik. 

Udział w Wrak Race to jedyne w swoim rodzaju przeżycie, gwarancja prawdziwych emocji, ostrej bezkompromisowej  walki na torze, świetnej zabawy. To moment w którym zapomina się codziennej dbałości o samochód. 

Wiesz już czym pojedziesz w kolejnym wyścigu wraków - przeglądaj www.autowraki.pl 

reklama