Multistudio Piotr Znamirowski

info@autowraki.pl
Ustrzycka 9a 35-504 Rzeszów woj. podkarpackie
8132822950
reklama

Kontakt - Formularz kontaktowy

Jak łatwo i prosto sprzedać wrak samochodu? Gdzie szukać uszkodzonych pojazdów? Jak pozyskać oferty od potencjalnych nabywców dla ubezpieczyciela?

AutoWraki.pl - jedyne takie miejsce w sieci.


Jesteśmy portalem ogłoszeniowym i aukcyjnym, platformą dla sprzedających i kupujących samochody uszkodzone.


Nasza oferta to baza ogłoszeń firm zajmujących się pośrednictwem w handlu pojazdami uszkodzonymi, powypadkowymi, jak też ogłoszenia osób prywatnych, sprzedających swoje samochody powypadkowe i uszkodzone. To miejsce skutecznego handlu w różnych kategoriach motoryzacyjnych, to nie tylko pojazdy samochodowe i motocykle, ale również maszyny budowlane, rolnicze i wiele innych. Nie zapominamy też o pasjonatach pojazdów zabytkowych, wyjątkowych i klasycznych.

Na autowraki.pl kupisz lub sprzedaż samochód powypadkowy, znajdziesz najbliższy serwis napraw powypadkowych, zakład blacharski, auto złom, skup samochodów powypadkowych, rzeczoznawcę.

Dzięki naszym generatorom uzyskasz profesjonalną umowę kupna-sprzedaży oraz wycenę rynkową samochodu powypadkowego niezbędną przy negocjacjach z firmą ubezpieczeniową.

Naszą ambicją jest zbudowanie wzajemnego zaufania w relacjach między zainteresowanymi stronami, aby portal AUTOWRAKI.pl stał się miejscem profesjonalnego pośrednictwa handlowego.


KONTAKT
Autowraki.pl
Pl. Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów
NIP: 813 282 29 50


reklama