reklama

Jak to działa?1. Wpisujesz numer VIN samochodu.


Co to jest numer VIN?
VIN (Vehicle Identification Number) potocznie NUMER NADWOZIA jest złożonym zestawem znaków, który zostaje nadany pojazdowi przez producenta w celu jego identyfikacji. Istnieje norma ISO 3779 - 1983, która określa treść i budowę numeru identyfikacyjnego pojazdu, dzięki czemu może zostać stworzony jednolity dla całego świata system numerów identyfikacyjnych pojazdów samochodowych.

Pamiętaj, iż w numer VIN nie zawiera liter "I", "O" oraz "Q".2. Dostajesz zdekodowane podstawowe informacje po numerze VIN


Numer VIN jest dekodowany za darmo dzięki usłudze VIN Decoder firmy VIN-INFO sp z o.o. http://www.vin-info.pl/vin-dekoder.
Dzięki usłudze VIN Decoder otrzymujesz bezpłatne informacje o sprawdzanym pojeździe.
Dekoder firmy VIN-INFO nie wymaga podawania numeru rejestracyjnego ani daty pierwszej rejestracji, jak to jest wymagane na rządowej stronie https://historiapojazdu.gov.pl, gdzie również jest możliwość darmowego zdekodowania numeru VIN3. Otrzymujesz ofertę kupna Raportu Raportu Historii Pojazdu VIN-INFO


Wraz z bezpłatnie zdekodowanymi informacjami o sprawdzanym pojeździe masz możliwość kupna Raportu HISTORII Pojazdu firmy VIN-INFO.

Wraz z oferta zostaniesz poinformowany, jakie informacje zawiera płatny raport VIN-INFO.


W przeciwieństwie do darmowych raportów dostępnych na stronie rządowej Historiapojazdu.gov.pl raporty VIN-INFO zawierają dodatkowe informacje:

- pełne informacje o pojeździe od czasu jego wyprodukowania (a nie od czasu pierwszej rejestracji w Polsce) 

- historyczne zdjęcia pojazdu z aukcji, licytacji, ofert internetowych

- informacje o wypadkach, uszkodzeniach i szkodach na pojeździe

-  weryfikacja w bazach kradzionych pojazdów: IAATI, niemieckiej, czeskiej, holenderskiej, włoskiej, słowackiej, rumuńskiej, litewskiej, kanadyjskiej, norweskiej 
Dlaczego warto kupić Raport Historii Pojazdu VIN INFO?

- Niski koszt sprawdzenia auta - każdy Raport Historii Pojazdu VIN-INFO kosztuje 25 zł. (Taniej w pakiecie zakupowym - sprawdź ceny za 4 lub 8 raportów)
W zależności od dostępnych danych raport pomoże w:
- weryfikacji stanu technicznego
- weryfikacji daty produkcji i posiadanego wyposażenia
- weryfikacji, czy pojazd figuruje w bazach pojazdów skradzionych
- oględzinach pojazdu na podstawie dostępu do zdjęć historycznych pojazdu.
- weryfikacji czy pojazd był wcześniej wystawiany na aukcjach i portalach internetowych

Sprawdź teraz raport na temat swojego pojazdu lub dołącz ten raport do swojej oferty, tak aby wiarygodność twojego pojazdu dla kupujących była udokumentowana.  
reklama

Sprawdź VIN pojazdu 

powerd by
reklama
Copyright © 2016 - Autowraki.pl