Multistudio Piotr Znamirowski

info@autowraki.pl
Ustrzycka 9a 35-504 Rzeszów woj. podkarpackie
8132822950
reklama

Licytacje samochodów powypadkowych w Autowraki

Na Autowraki kupisz i sprzedaż samochód. Portal powstał po to, by każdy użytkownik mógł wystawić swój pojazd na sprzedaż, niezależnie od tego, jaki rodzaj pojazdu sprzedaje oraz czy jest on nowy, używany, czy nawet powypadkowy.

Portal Autowraki to także strona, na której użytkownik znajdzie najbliższy serwis napraw powypadkowych, ogłoszenia odnośnie skupu samochodów powypadkowych, rzeczoznawcę, zakład blacharski, czy nawet auto, które trzeba zezłomować.

Sprzedaż i zakup powypadkowych aut

Usługi świadczone przez Autowraki w znaczny sposób ułatwiają handel pojazdami mechanicznymi wszelkiego rodzaju. Możesz tu zarówno sprzedać, jak i kupić m.in. samochodowy osobowe, ciężarowe – nowe, używane powypadkowe, maszyny budowlane i rolnicze, motocykle i inne środki transportu. Pośród ogłoszeń w większości znajdziemy jednak samochody używane i auta powypadkowe.

Podstawowe zalety portalu

Dla sprzedających – darmowe wystawienie ogłoszenia, nawet do trzech ofert. Twoje ogłoszenie będzie aktywne przez 28 dni, później wystarczy, że je odświeżysz. Możesz wykupić także pakiet usług, gdzie można nabyć m.in. wyróżnienia ofert, raporty VIN do ofert i wysyłki newslettera. Kupujący z kolei może dowoli przeglądać oferty sprzedaży samochodów i dodatkowo także wykupić pakiet usług, w którym może m.in. otrzymywać raporty informacyjne VIN.

Najlepsze miejsce na sprzedaż

Posiadasz używany samochód lub powypadkowy egzemplarz z którym nie wiesz co zrobić? Autowraki to najlepsze miejsce, gdzie prawdopodobnie pozbędziesz się nieużywanego samochodu. Cenę proponujesz Ty i możesz dodatkowo zaznaczyć, że proponowana przez Ciebie cena podlega negocjacji. Dużym plusem dla osób niezorientowanych w cenach jest fakt, że portal zapewnia wycenę rynkową samochodu powypadkowego.

Na koniec wypada dodać, że licytacje samochodów powypadkowych na Autowraki to w stu proc. bezpieczeństwo zakupu i sprzedaży. Mało tego, specjalne generatory stworzone przez portal sprawią, że użytkownik uzyska profesjonalną umowę kupna-sprzedaży.

reklama